Hizmet verdiğimiz alan, sadece sigorta ve reasürans işlemleri ile sınırlandırılabilecek kadar geniştir; başka bir kısıtlamamız yoktur.

Uluslararası sermayeli büyük müşterilerden, yerel KOBİlere kadar uzanan tüm firmaların sigorta ihtiyaçlarına cevap verebilecek geniş bir alanda çalışmaktayız. Sıklıkla karşılaşılan ve standart hale gelmiş rizikolardan, en karmaşık ve uzmanlık gerektiren özellikli rizikolara kadar tüm sigorta branşlarında aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Bu kapsam dahilinde sigorta veya reasürans ihtiyacı duyan firmalara, lokal çözümlerin yanı sıra temsilciliğini yaptığımız uluslararası broker ağları aracılığı ile de etkin hizmet vermekteyiz.

Yalnız Türkiye’de değil, Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere tüm dünyada sigorta ve reasürans işlemlerinde çözüm üretmekteyiz.

Müşterilerimiz, bireylerden çok uluslu firmalara kadar değişkenlik arz etmektedir.

Müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarının yanı sıra sigorta şirketlerinin reasürans plasman ihtiyaçlarında da etkin çözümler üretmekteyiz. Sigorta şirketlerinin muhtelif branşlardaki ihtiyari reasürans veya trete plasmanı ihtiyaçlarında, uluslararası bağlantılarımız sayesinde yüksek güvenilirlikli ve rekabetçi çözümler sunmaktayız.

Brokers' House © 2020